Реклама

elektrosfera

Проектування внутрішніх електричних мереж та систем

Проектування внутрішніх електричних мереж та систем часто зводиться до розрахунків та відтворення можливого розміщення споживачів на певних площах проектованого об’єкта. За основу часто береться не реальна необхідність, а прийнята норма на 1 м2 та % на допоміжні системи. Внаслідок чого більша частина проектів “внутрянки” не відповідає післямонтажним схемам. Як правило, по таких проектах працювати електромонтажник не в змозі.

Тому правильно виконаний проект стане запорукою стабільної безперебійної роботи будь-якого електрообладнання, незалежно від потужності і об’єму та гарантує, що буде правильно виконаний електромонтаж, а авторський нагляд нашої компанії гарантує 100% якість при його реалізації.

Наш проектний відділ розробляє індивідуальні проекти електрики з врахуванням архітектурно-будівельних планувань (розділ «АБ») Вашого об’єкта, технологічної частини (розділ “ТХ”), завдань по вентиляції і кондиціюванню (розділ “ВК”), опаленню та каналізації (розділ “ОВ”), слабкострумним мережам (розділ “СМ”) та побажань Замовника. Інженери-проектувальники нашої компанії професійно та в обумовлені договором терміни виконають наступні розділи електротехнічної частини проекту:


  • - Електроосвітлення (розділ “ЕО”);
  • - Силове електрообладнання (розділ “ЕМ”);
  • - Автоматизації і контрольно-вимірювальних приладів;
  • - Інформаційних систем, систем зв’язку, сигналізації та телебачення.

В комплекс послуг входить підбір і поставка електрообладнання провідних європейських виробників, таких як Moeller, ABB, OMS та ін.

При виконанні електромонтажних робіт по нашим проектам усі зміни та доповнення до нього вносяться безкоштовно.

Ми можемо впевнено гарантувати якість проекту, розробленого нашою компанією.

Disigned by: DigitalLine 2010 БВС Контакт. Всі права захищено
Будемо раді з Вами працювати!